Offday voor LottoNL-Jumbo in GP Montreal
foto: Sirotti
maandag 12 september 2016 om 08:22

Offday voor LottoNL-Jumbo in GP Montreal

LottoNL-Jumbo wist gisteravond geen rol van betekenis te spelen in de Grand Prix Montreal. Wilco Kelderman was op een vijftigste plek de best geplaatste renner van het Nederlandse WorldTour. Slechts drie van acht renners reden de koers uit.

“Ik heb weinig te zeggen, want mijn benen waren niet goed”, legt Kelderman uit in het persbericht van de ploeg. “Ik had geen kracht, waardoor ik de beste renners niet kon volgen. Uiteindelijk kreeg ik ook nog krampen.”

Technisch directeur Nico Verhoeven liet weten niet tevreden te zijn en de wedstrijd zo snel mogelijk te willen vergeten.

RIDE Magazine
29 Reacties
12-09-2016 18:00
@assen
Ik betwijfel dat ze een hoger budget hebben dan Orica... misschien geloof je die 14 miljoen die hier en daar wordt genoemd, maar dat is a) veel te hoog en b) Lotto heeft zowel een wieler- als een schaatsploeg.
12-09-2016 18:58
Hoezo heeft Giant slecht gereden. Ik vond Sam Oomen uitstekend rijden. Dat je dan niet voor in de uitslag staat, soit.
12-09-2016 21:09
Kelderman teleurstellend zoals steeds weer de laatste jaren. Het komt er niet uit ook niet volgend jaar bij Sunweb Giant, veel talent maar geen karakter bij de minste of geringste tegenslag is het klaar. Ben bang dat het eeuwig talent blijft met het karakter van Bauke Mollema zou hij een grote ronde kunnen winnen. Volgend jaar zijn ballen er af draaien voor Tom Dumoulin.
12-09-2016 21:48
@tendam, je kijkt alleen naar de kopmannen. Ik heb het over de ploeg in de breedte. De kopmannen zitten in eendagswedstrijden te vaak op het cruciale moment alleen. Lotto-Jumbo raakt z'n andere renners al ruim voor de finish uit de kop van de wedstrijd kwijt en vaak komt amper de helft ook aan. Terwijl andere ploegen met mindere namen hogere klasseringen halen. Dat kan gewoon niet.

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine