Niet fitte Gallopin start niet meer in Parijs-Nice
foto: Cor Vos
zondag 17 maart 2019 om 13:36

Niet fitte Gallopin start niet meer in Parijs-Nice

Tony Gallopin zal de 77e editie van Parijs-Nice niet uitrijden. De Fransman heeft spijsverteringsproblemen, zo meldt zijn ploeg AG2R La Mondiale. De 30-jarige Gallopin was al flink weggezakt in het klassement.

Gallopin begon de ronde nog met klassementsambities. Hij stond na vier etappes op een zesde plaats in het klassement, op een handvol seconden van Michal Kwiatkowski. In de tijdrit moest hij echter veel toegeven op zijn concurrenten.

Zaterdag ging het van kwaad tot erger: op de Col de Turini verloor hij ruim een kwartier op ritwinnaar Daniel Felipe Martínez. Gallopin begon het seizoen nog goed met een derde plaats in de Tour de la Provence. In de UAE Tour (21e) kon hij dan weer geen potten breken.

RIDE Magazine
3 Reacties
17-03-2019 13:41
Wanneer leert die nu eens waar zijn kracht en limiet liggen. Hij sloopt zichzelf steeds weer. Richt je nou op Eendagswerk, losse etappes en meesterknechtenwerk, dan kunnen wij vaak genieten en boekt ie mooiere resultaten.
17-03-2019 13:44
Mentaal niet geschikt voor het kopmanschap zeggen we dan toch?
    17-03-2019 14:01
    Het is geen Nederlander, dus dat kan het niet zijn ;)

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine