zaterdag 26 februari 2022 om 17:20

Nathan Van Hooydonck: “We hebben een klasse koers gereden”

Video Nathan Van Hooydonck was zaterdag op de afspraak in de Omloop Het Nieuwsblad en zag ploegmaat Wout van Aert winnen. “We hebben een klasse koers gereden”, is dan ook zijn simpele conclusie.

“We zijn nooit nerveus gemaakt”, gaat Van Hooydonck verder voor de camera. “We hebben echt weinig fout gedaan, allemaal aan onze afspraken gehouden. Fully committed waren we. We hebben gewonnen, dus ik heb mezelf vermaakt.”

De verwachte tweestrijd tussen de sterke blokken Quick-Step-Alpha Vinyl en Jumbo-Visma kwam er uiteindelijk niet, maar zelf is de Belg daar niet zo mee bezig, zegt hij. “Dat maken de media ervan. We zijn niet bezig met andere ploegen, alleen met onszelf. Quick-Step-Alpha Vinyl is gewoon een ploeg die ook in het peloton rijdt.”

RIDE Magazine
4 Reacties
26-02-2022 17:28
Oei, die doet Quickstep een beetje te kort, want normaal gesproken hadden er toch meer Quicksteppers bijgezeten in de finale.
    26-02-2022 17:38
    Ach, hij is gewoon aardig. Hij kan moeilijk zeggen waar het op staat: ‘QSA zijn de absolute losers van vandaag, lekker voor je @OmePat’.
    26-02-2022 17:43
    QSA faalde gewoon vandaag, daar gaat Patrick echt niet omheen draaien. Met name Yves en Senechal waren niet goed genoeg. Asgreen nog steeds in herstelmodus en Stybar lijkt me echt een jaar teveel te draaien. Maar goed morgen kunnen deze mannen misschien aan de champagne met Fabio.
26-02-2022 22:56
Fijne slotvraag na een overwinning van een ploeggenoot: "Al met al tevreden na vandaag"

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine