Moerenhout wil ploeg bijeenhouden na vertrek Rabobank
Koos Moerenhout hoopt dat ondanks het aangekondigde vertrek van Rabobank uit de wielersport de formatie van Rabobank-Liv na volgend seizoen intact kan blijven. De intentie is om met een nieuwe sponsor de vrouwenploeg door te laten gaan onder een andere naam.
“We hebben een topploeg. De insteek is dat we dit team niet uit elkaar laten vallen”, zegt ploegleider Moerenhout in De Telegraaf. “Het lijkt me waarschijnlijk dat een bedrijf zich meldt om dit project door te zetten.”
Marianne Vos, een van de grote blikvangers van de ploeg, benadrukt dat zij en haar ploeggenoten alles hebben gedaan om het vrouwenwielrennen op een positieve manier op de kaart te zetten. “Ook in 2016 zetten we ons weer voor de volle honderd procent in met als sportief hoogtepunt de Spelen in Rio. Ik wil de Rabo bedanken voor alle kansen die ze de ploeg, jonge rensters en mij geven.”
Het zou een gemis voor het wielrennen zijn als RDT zou moeten stoppen. Die club heeft toch aardig wat talenten voortgebracht.