Moerenhout geeft Gesink kans op top 5 in Dauphiné
zondag 7 juni 2009 om 15:03

Moerenhout geeft Gesink kans op top 5 in Dauphiné

Koos Moerenhout rijdt de Dauphiné Libéré in dienst van Robert Gesink, maar moet zelf in deze ‘kleine Tour’ ook een plaats zien af te dwingen voor de Tour de France. De voormalig Nederlands kampioen geeft zijn kopman Gesink een goede kans op een top 5 klassering.

“Gesink zal voor het klassement gaan. Top 5 is haalbaar denk ik, hij zou het moeten kunnen. Gesink is met de Tour de France bezig en dan moet je nu al tegen topniveau aanzitten. Alleen eerst die wedstrijd nog rijden, er kan zoveel gebeuren. We zien wel.”

Moerenhout gaat zijn stinkende best doen om een plaats in de Tourselectie af te dwingen. “De komende dagen moet ik laten zien wat ik kan, mijn werk zo goed mogelijk doen. En dan maar hopen dat je er bij komt.”

RIDE Magazine
RIDE Magazine