Michael Rasmussen aanwezig bij getuigenverhoor
zondag 11 november 2012 om 16:53

Michael Rasmussen aanwezig bij getuigenverhoor

michael rasmussen theo de rooij

foto: Sirotti

Michael Rasmussen staat aankomende maandag in dezelfde ruimte als de voormalig vertegenwoordigers van de Rabobank wielerploeg die zorgden voor het ontslag van de Deen in de Tour van 2007. De klimmer is dan namelijk in een rechtszaal in Arnhem aanwezig om de hoogte van zijn ontslagvergoeding in een beroepszaak aan te vechten, zo meldt zijn advocaat André Brantje tegen het ANP.

Rabobank heeft de voormalig ploegleiders Theo de Rooij en Erik Breukink, oud-ploegarts Geert Leinders, voormalig hoofd communicatie van de bank Vincent Pijpers en advocaat Harro Knijff als getuigen opgeroepen. Zij zullen door de raadsheren en door de advocaten van beide partijen worden ondervraagd.

Rasmussen stelt dat de Raboploeg hem onterecht heeft ontslagen. De Deen beweert dat de ploegleiding op de hoogte was van zijn leugens over zijn verblijfplaats. Rasmussen eist 5,8 miljoen aan schadevergoeding, omdat hij de nodige inkomsten heeft misgelopen. In 2008 kreeg hij van de rechter in Utrecht al zeven ton mee.

RIDE Magazine
RIDE Magazine