donderdag 21 juli 2022 om 19:43

Mauro Gianetti (UAE): “Vingegaard en Jumbo-Visma verdienen deze Tourzege”

Video Geen derde opeenvolgende Tourzege voor Tadej Pogačar. Althans, dat is de verwachting na achttien Touretappes. In de laatste Pyreneeënrit naar Hautacam moest de Sloveen zijn meerdere erkennen in de Deen Jonas Vingegaard. UAE Emirates-ploegbaas Mauro Gianetti is een sportief verliezer. “Chapeau aan Vingegaard. Hij is een gentleman en een kampioen”, klonk het voor de camera van WielerFlits.

De oud-coureur is ook vol lof over zijn nog overgebleven renners. “De jongens hebben het echt geweldig gedaan. We hebben bovendien drie ritzeges en de witte jongerentrui op zak. We moesten wel aanvallen na de offday op de Col du Granon en hebben er alles aan gedaan. Ik denk dat de wielerfans wel hebben genoten van deze Tour.”

Meer video’s zien uit het peloton?
Abonneer je dan nu op ons YouTube-kanaal!

In de RIDE Magazine Zomergids 2025 (€12,50) lees je een uitgebreid interview met wereldkampioen Tadej Pogačar. De Sloveen kwam spontaan naar de Alpecin Barbershop voor een knipbeurt en dat draaide uit op een interessant interview. Pogačar praat over het pakken van KOM's en het nastreven van nieuwe doelen. Bestel jouw exemplaar van het zomernummer 2025 van RIDE Magazine hier!!
RIDE Magazine
2 Reacties
21-07-2022 19:59
Sympathie voert de boventoon , das een prettige constatering
21-07-2022 20:09
Respect is het misschien eerder.

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine