Matthew Riccitello begrijpt koersgedrag Vingegaard en Almeida niet: “Misschien hebben ze al genoeg gewonnen”
foto: Cor Vos
woensdag 10 september 2025 om 19:01

Matthew Riccitello begrijpt koersgedrag Vingegaard en Almeida niet: “Misschien hebben ze al genoeg gewonnen”

Achter de rug van aanvaller Giulio Pellizzari was Matthew Riccitello de enige van de vijf klassementsmannen die nog écht een poging deed om de Italiaan bij de kraag te vatten. En dat frustreerde de Amerikaan van Israel-Premier Tech zichtbaar.

“Uiteindelijk is het mijn fout dat ik niet op het wiel van Pellizzari zat, maar ik dacht dat de andere jongens ook voor de rit zouden willen gaan. Ik ben heel teleurgesteld dat ze me niet wilden helpen. Ik denk niet dat ze veel te verliezen hadden. Maar dat is wielrennen, zeker? Het is wat het is”, klonk het voor de camera van Eurosport.

“Ik denk dat we allemaal op hetzelfde niveau zaten vandaag. Ook met de wind was iedereen niet echt happig om mee te werken. Van Jai (Hindley, red.) is dat normaal, omdat zijn ploeggenoot voorop zat. Maar de drie anderen… Misschien hebben ze (Jonas Vingegaard, Joao Almeida en Tom Pidcock, red.) al genoeg gewonnen”, lachte hij groen.

Riccitello schuwde de harde woorden niet, maar stak de hand ook in eigen boezem. ‘Ik ben een beetje gefrustreerd, maar ik kan niemand anders dan mezelf nu verwijten dat ik niet ben gevolgd.”

RIDE Magazine
1 Reacties
19:09
Die snapt t nog niet. Hij moet niet demarreren maar tempo rijden op kop

Om te reageren moet je ingelogd zijn.

RIDE Magazine