Maaskant richt zich op de Amstel Gold Race
dinsdag 14 april 2009 om 08:31

Maaskant richt zich op de Amstel Gold Race

Martijn Maaskant hoopt zijn voorseizoen nog een beetje kleur te geven in de Amstel Gold Race aanstaande weekeind. De Nederlander bij Garmin weet wel dat een goed resultaat in Limburg lastig zal zijn vanwege zijn voorbereiding.

“Woensdag gaan we naar Lanaken in Limburg, waar we gaan trainen op het parcours,” zo liet hij weten aan Cyclingnews. “Dit is niet de beste voorbereiding voor de Amstel, zowel fysiek als mentaal, maar ik zal mijn best doen om een goede prestatie neer te zetten.”

“Ik denk dat je Parijs-Roubaix moet laten schieten om een goed resultaat neer te zetten, zoals Karsten Kroon, Sergey Ivanov en Nick Nuyens hebben gedaan. Ik denk dat zij beter geschikt zijn voor de AGR, terwijl ik gebouwd ben voor Parijs-Roubaix. Er zullen hoge verwachtingen zijn van het Nederlandse publiek en media, maar vorig jaar was dat ook het geval en ik kon die ook niet waarmaken.”

RIDE Magazine