zaterdag 17 november 2018 om 15:23
Lucinda Brand: “Dankzij uithoudingsvermogen van wegwielrennen kon ik vooraan blijven”
Lucinda Brand maakte een week geleden pas haar rentree in het veld met een achtste plaats in de Superprestige-cross in Gavere. Haar winst in Tábor was vandaag dus verrassend te noemen. Tevreden sprak zij in het flashinterview na afloop de volgende woorden: “Ik denk dat ik op de juiste manier mijn krachten heb verdeeld, het was een lastige en snelle wedstrijd.”
Met een demarrage in de laatste ronde liet de Sunweb-renster vervolgens iedereen haar hielen zien. “Ik ben op het juiste moment weggesprongen, maar het was wel zwaar om alleen aan kop te rijden, zeker op het klimgedeelte met de wind tegen. Dankzij mijn uithoudingsvermogen van het wegwielrennen kon ik vooraan blijven”, sluit de Nederlands kampioene af.RIDE: het ideale cadeau voor de feestdagen!
De gloednieuwe RIDE Magazine Wintergids 2025 zit met 156 pagina's bomvol mooie wielerverhalen om van te genieten in de koude winter. In het blad lees je interviews met Lorena Wiebes, Tibor Del Grosso, Oscar Onley, Ide Schelling en Wilco Kelderman. Het gaat over de veldritwinter, alles over Alpe d'Huez, het nieuwste materiaal en jouw fietsplannen voor 2026.
Een ideaal cadeau om weg te geven voor de feestdagen, toch? Bestel nu deze RIDE voor jezelf of voor een echte fietsfanaat.
Reacties zijn gesloten.