Lotto Soudal met Hansen en De Gendt in Tour Down Under
dinsdag 30 december 2014 om 09:15

Lotto Soudal met Hansen en De Gendt in Tour Down Under

Adam Hansen

foto: Sirotti

Lotto Soudal zal volgende maand proberen een goed klassement te rijden in de Santos Tour Down Under. De World Tour-ploeg gokte de afgelopen jaren vooral op ritwinst met André Greipel, maar de Duitser is er dit jaar niet bij. Adam Hansen is de meest vooruitgeschoven pion bij de ploeg.

Vorig jaar wist de Australiër de bergtrui te veroveren in de Australische rittenkoers en hij zou dat graag willen herhalen. Thomas De Gendt maakt zijn debuut voor zijn nieuwe ploeg en liet zich in het verleden al zien in de Tour Down Under. In 2011 werd hij tweede in de vierde etappe.

“We mikken op een goed algemeen klassement”, aldus ploegleider Herman Frison op de website van de ploeg. “Dat kan met meerdere renners, allen hebben ze de kwaliteiten om hun stempel te drukken op de race.”

Selectie Lotto Soudal voor Santos Tour Down Under (20-25 januari 2015)
flag-dk Lars Bak
flag-be Thomas De Gendt
flag-be Kenny Dehaes
flag-be Gert Dockx
flag-au Adam Hansen
flag-nz Greg Henderson
flag-be Boris Vallée

Overige selecties Tour Down Under:
AG2R La Mondiale, BMC Racing, Etixx – Quick-Step, Giant-Alpecin, Katusha, Movistar, Tinkoff-Saxo en Trek Factory Racing

RIDE Magazine
RIDE Magazine