‘Lotto en BrandLoyalty redden Belkinploeg’

foto: Sirotti
Lotto wordt de nieuwe hoofdsponsor van de Belkingploeg. Dat meldt De Telegraaf. De wielerploeg zou een samenwerking aangaan met het schaatsteam van BrandLoyalty. De ploegen krijgen dezelfde identiteit en uitstraling.
De handtekeningen moeten nog gezet worden, maar teambaas Richard Plugge is optimistisch. “Er wordt nu nog gewerkt aan de laatste details. Met dit plan waren we al deels bezig voordat bekend werd dat Belkin stopte, maar het is pas half juni echt concreet geworden. Wanneer de handtekeningen definitief gezet zijn, en dat ziet er nu heel goed uit, dan is dat zeker heel goed nieuws voor onze wielerploeg maar ook voor het Nederlandse wielrennen.”
Lotto zal het belangrijkste deel van het budget voor zijn rekening nemen en wordt daarbij gesteund door BrandLoyalty. Op termijn zal een derde partij als co-sponsor aansluiten. Roompot Vakanties is daarvoor de belangrijkste gegadigde.
De ploeg zal vanmiddag tijdens een persconferentie waarschijnlijk meer duidelijkheid geven.