Lotto-Belisol gaat voor dagsucces en klassement in Eneco Tour 2014
vrijdag 8 augustus 2014 om 13:55

Lotto-Belisol gaat voor dagsucces en klassement in Eneco Tour 2014

André Greipel

foto: Sirotti

Lotto-Belisol wil volgende week in de Eneco Tour op meerdere terreinen scoren.
De ploeg selecteert renners die voor ritoverwinningen moeten zorgen, maar verwacht ook dat het kan meedoen in het algemeen klassement. Sprinter André Greipel rijdt zijn eerste wedstrijdkilometers sinds de Ronde van Frankrijk.

De Belgische formatie heeft meerdere opties. In de sprints beschikt het over André Greipel en Belgisch kampioen Jens Debusschere, terwijl Jelle Vanendert en Tim Wellens voor het klassement gaan. “We zullen eerst en vooral trachten om minstens één rit te winnen in de Eneco Tour,” zegt ploegleider Herman Frison op de site van zijn ploeg.

“Daarnaast streven we een goed klassement na. In de sprints kunnen we zowel André Greipel als Jens Debusschere uitspelen. Greipel heeft niet meer gekoerst sinds de Tour, we zullen per dag beslissen wie zal sprinten. Wat het klassement betreft zijn Jelle Vanendert en Tim Wellens in vorm, dat bleek uit de Tour de Wallonie en Clásica San Sebastián. Afhankelijk van hoe Jürgen Roelandts uit de Tour is gekomen kan ook hij daarvoor meespelen.”

Selectie Lotto-Belisol voor Eneco Tour 2014 (11-17 augustus)
flag-be Stig Broeckx
flag-be Jens Debusschere
flag-be Gert Dockx
flag-de André Greipel
flag-be Jürgen Roelandts
flag-de Marcel Sieberg
flag-be Jelle Vanendert
flag-be Tim Wellens

RIDE Magazine