Lars Boom wil dat Blanco zero tolerance doorvoert
vrijdag 14 december 2012 om 09:03

Lars Boom wil dat Blanco zero tolerance doorvoert

Blanco Pro Cycling Team

foto: Blanco Pro Cycling Team

Lars Boom hoopt dat Blanco Pro Cycling een actief zero-tolerancebeleid gaat voeren. Dat vertelde de renner tegen De Telegraaf. Hij is van mening dat zijn generatie voldoende gestraft is voor gebeurtenissen in het verleden.

Gisteren presenteerde de ploeg zich in het Spaanse Fuerteventura. Met de naam Blanco heeft het zich een nieuw imago aangemeten. Boom hoopt dat de ploeg de daad bij het woord voegt. “Hopelijk zullen er ook veranderingen in de contracten komen, waarin een zero-tolerance beleid wordt gehanteerd, zoals bij Sky het geval is. Heel belangrijk is dat we een schone sport uitdragen,” aldus Boom.

Hij heeft het gevoel dat het hoofdstuk Rabobank afgesloten is. “Het moment dat ik deze nieuwe kleding aantrok, had ik meteen het gevoel dat ik niet meer voor Rabobank reed,” geeft hij aan. De Brabander rijdt nog wel twee veldritten in het shirt van zijn oude sponsor.

RIDE Magazine
RIDE Magazine