Lars Boom: “Vertrouwen getankt in Gent-Wevelgem”
dinsdag 1 april 2014 om 10:19

Lars Boom: “Vertrouwen getankt in Gent-Wevelgem”

Lars Boom zal aanstaande zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen in dienst rijden van Sep Vanmarcke. Dat vertelt de renner van Belkin Pro Cycling aan het Algemeen Dagblad. De Brabander is voldoende hersteld van zijn elleboogblessure om zondag in Vlaanderens Mooiste te kunnen starten.

Boom is tevreden over zijn herstel. “Het kan altijd beter, natuurlijk. Maar ik heb wel vertrouwen getankt in Gent-Wevelgem. Soms heb ik nog een beetje pijn, zeker op de Belgische betonplaten. Het ligt er dan maar net aan hoe ik mijn stuur vast pak, van positie wisselen wil vaak helpen”, geeft hij aan.

Een rol als kopman zit er voor hem – ondanks een elfde plek in de voorbije editie – niet in. “Ik heb toch wat arbeid gemist, dus je blijft zoeken naar supercompensatie. Woensdag plak ik er na de verkenning van vijf uur daarom weer anderhalf uur aan vast. Blijft al dat trainen goed gaan, dan moet ik zondag zeker een rol voor Sep kunnen vertolken.”

Ploegleider Nico Verhoeven benadrukt dat de ploeg zondag voor Vanmarcke zal rijden. “Zeker in de Ronde start Sep als dé kopman. Hij is topfit en dik in orde. Lars heeft Gent-Wevelgem gelukkig niet noemenswaardig veel last gehad van zijn elleboog, maar bij hem blijft het nu vooral bij hopen dat hij een rol in de finale kan spelen.”

Lees ook:
Lars Boom geen vraagteken voor Ronde van Vlaanderen

RIDE Magazine