Steven Kruijswijk verlaat Parijs-Nice
Steven Kruijswijk kende vrijdag geen prettige dag in Parijs-Nice. De kopman van LottoNL-Jumbo eindigde op ruim een kwartier van de winnaar. “Als het slecht weer was geweest, hadden we hem uit koers gehaald”, aldus ploegleider Nico Verhoeven op de website van de Nederlandse formatie. “Hij was al niet fit en ’s nachts heeft hij slecht geslapen.”
“Zijn verkoudheid is er door de slechte weersomstandigheden van de eerste vier dagen niet beter op geworden”, gaat Verhoeven verder. “We wisten dat het moeilijk zou worden om vandaag aansluiting te houden. Hij had geen overschot en kwam al snel in de problemen. Als je zo vroeg moet lossen, is het een heel lange dag. Het is nu beter weer dan tijdens de eerste dagen. Het zijn goede kilometers die hij nu kan maken, maar we moeten even kijken hoe het gaat.”Tankink verrassend veertiende
Bram Tankink is nu de beste renner van LottoNL-Jumbo in het klassement. De 38-jarige routinier staat verrassend veertiende. “Tijdens de twee waaierritten zat ik goed mee, terwijl tachtig procent van het peloton toen op achterstand binnen kwam”, verklaart hij. “Het zal moeilijk worden om deze notering bij de beste vijftien vast te houden, maar ik ga er wel voor vechten.”
Update
Kruijswijk gaat vandaag niet meer van start in Parijs-Nice. Dat meldt de ploeg op Twitter. De Nederlander bleef last houden van zijn verkoudheid.
Sorry to announce that @s_kruijswijk won't start @parisnice. From day 1 he was suffering a cold and unfortunately it didn't improve. #DNS
— LottoNLJumbo Cycling (@LottoJumbo_road) 11 maart 2017
Sorry as well! Disappointing week, get fit and look forward again! https://t.co/jOkiAlIKsn
— Steven Kruijswijk (@s_kruijswijk) 11 maart 2017

Het lijkt erop dat @Flyellus42 maar niet los komt van sombere ideeen. Misschien moet hij ook even de tijd nemen om te herstellen om het straks allemaal wat positiever te kunnen zien.
Noch een Belg noch een Nederlander heeft zo goed als VDB gepresteerd in de Tour de laatste 25 jaar, qua AK.
Qua Kruissie, verstandigste wat ie kon doen. Geen twijfel.
Zekerheden bestaan niet in het leven. Ook Tirreno is meer dan eens geplaagd door honds weer, dus is het meer een kwestie van geluk als je gekozen hebt voor de koers met (achteraf) het beste weer. De afgelopen winter heeft Kruijswijk heel veel getraind in de omgeving van Nice en Monaco en daar heeft hij het volgens mij prima naar de zin. Jammer dat het niet voor dit jaar zal zijn voor hem
Eigenlijk staat hij symbool voor de hele TLJ-ploeg. Altijd ondermaats presteren... [/quote]
En wie bepaalt de maat dan, jij?
En m'n vriendin heeft ook altijd hoofdpijn!