Kroon: “Ik kan het WK winnen”
maandag 22 september 2008 om 21:14

Kroon: “Ik kan het WK winnen”

Eén van de Nederlanders die zondag aan de start van het Wereldkampioenschap wielrennen in Varese staat, is CSC-renner Karsten Kroon. De Nederlander is één van de twee kopmannen van de Nederlandse equipe en denkt dat hij een kans maakt op de overwinning.

“Het is een goed parcours voor mij, dus waarom niet? Natuurlijk. Paolo Bettini maakt meer kans dan ik. Maar hij kan zich ook te goed voelen hé.”

Robert Gesink en ik zijn de mannen die het moeten doen. Nee, ik heb niet aan de bondscoach gevraagd om iemand voor mij te selecteren. Ik hoef alleen energie te sparen, en dat kan ik goed zelf.”

De tactiek die het Nederlandse team gaat gebruiken, is ook duidelijk. “De tactiek zal niet zo ingewkkeld zijn; Italië en Spanje controleren. Ja, voor mij voelt dit WK als nu of nooit. En die druk vind ik lekker.”

RIDE Magazine
RIDE Magazine