Koen de Kort vermaakt zich in klimproloog Dauphiné
foto: Marcel Koch
maandag 6 juni 2016 om 11:32

Koen de Kort vermaakt zich in klimproloog Dauphiné

De klimproloog in het Criterium du Dauphiné zorgde gisteren voor gemende gevoelens en geluiden in het peloton. Was het verantwoord of ‘circus’? Zoals Tony Martin liet weten op Twitter. Koen De Kort vermaakte zich daarentegen prima tijdens de lastige opener van 3,9 kilometer. Voorzien van een onboard camera filmde hij het spektakel.

RIDE Magazine
31 Reacties
06-06-2016 15:01
Fietsen als sport is sowieso onzinnig, net zoals alle andere sporten: vermaak en grenzen verleggen. Je kan er dus beter maar het beste van maken en plezier hebben: hoera voor Koen de Kort dus. als je niet kan winnen vermaak je dan een beetje met het publiek.
De kritiek van Tony Martin is nogal flauw en uit de tijd: heel vroeger werd er schade gesproken van bergen in de tour, waren versnellingen uit den boze en was trainen niet toegestaan. Zo onmenselijk is deze klim niet hoor, als je hem vergelijkt met de Zoncolan oid en daar zijn ook massa's liefhebbers die uit vrije wil omhoog fietsen met hun tong op het voorwiel. De profs hoeven alleen maar een goede versnelling te steken.
Dat der Tony niet kan winnen: er zijn massa's profs die nooit zullen winnen, Matthew Haymen kan alleen Parijs-roubaix winnen maar niets anders, moet daarom ieder parcours op diens maat gemaakt worden?
06-06-2016 15:04
Mooie klimtijdrit. Hier blijkt een van de nadelen van Twitter: wat vroeger binnenskamers bleef wordt nu openbaar. Inhoudelijk heb ik op deze opmerking geen commentaar;-)
06-06-2016 15:41
Het grote voordeel van een ronde zo te beginnen is dat je direct een klassement hebt staan waardoor er niet allerlei sprinters voor het geel hoeven te gaan vandaag. Minder stress.
06-06-2016 17:57
Je kunt je ook afvragen wat Martin in deze ronde komt doen. In Zwitserland (ik ken het parcours niet) zit vaak wel een langere en vlakkere tijdrit.
06-06-2016 19:42
Ook beelden vanuit de Cannondale volgauto. "Show them you are the best climber in te world!" Pierre Rolland misschien?
06-06-2016 19:48
Wanneer het Vaughters was geweest, dan zou het zelfs over Van Baarle kunnen gaan..

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine