Juliette Labous tekent voor drie jaar bij FDJ-SUEZ: “Best mogelijke omgeving”
Eind mei schreef WielerFlits het al, nu is het bekendgemaakt door de betrokken ploegen. Juiliette Labous zal volgend seizoen niet meer uitkomen voor dsm-firmenich PostNL. De 25-jarige renster uit Frankrijk trekt naar FDJ-SUEZ, waar ze een contract heeft getekend van drie jaar.
“Ik ben erg blij en trots om in 2025 bij de ploeg te komen”, vertelt Labous. “FDJ-Suez is een ploeg die progressie aan het maken is. Ze kunnen mij de best mogelijke omgeving bieden. Ik ben gemotiveerd om de ploeg te laten schitteren, ik kijk er dan ook naar uit om aan dit nieuwe avontuur te beginnen. Het is een nieuw hoofdstuk in mijn carrière.”
Bij FDJ-SUEZ zijn ze natuurlijk ook erg gelukkig met de komst van Labous. Algemeen directeur Stephen Delcourt geeft meer uitleg: “We verwelkomen Juliette met trots. Frans kampioene en top-5 in de laatste twee edities van de Tours de France; Juliette is een opmerkelijke atlete en, onbetwistbaar, een van de beste klimmers in het professionele peloton.”
(Advertorial)

Zou wel eens lekker zijn als Demi in het wiel van die twee gewoon een aantal km op de klim kan zitten, ipv nu onderaan af te worden gezet en 'zoek het maar uit'. Dat ze nu de grote klim wedstrijden wint is niet dankzij, maar ondanks haar team. De focus op Kopecky is al meer als een jaar aan de gang en dat is terug te zien in de teams rond om Demi.
Als haar overstap naar FDJ doorgaat, weet ze niet wat ze meemaakt met ineens een giga trein (Muzic, Labous, Chabbey (?) ) voor de bergetappes. Ook wel lekker ja