Juan José Cobo blijft bij Geox
maandag 17 oktober 2011 om 16:24

Juan José Cobo blijft bij Geox

foto: Sirotti

Juan José Cobo rijdt ook volgend seizoen bij Geox-TMC. De 30-jarige winnaar van de Vuelta a España heeft zijn contract bij de formatie van Mauro Gianetti met één jaar verlengd. Hij stond in de belangstelling van onder meer Astana.

Cobo kende dit jaar bij Geox een opleving en won zelfs geheel verrassend de Ronde van Spanje. Volgend seizoen wil hij terugkeren in de Tour. “Volgend seizoen wil ik de Ronde van Frankrijk rijden. Als ik daarna nog genoeg kracht over heb, wil ik ook starten in de Vuelta. Het lijkt mij fantastisch om volgend seizoen met rugnummer 1 te rijden,” aldus Cobo tegen het Spaanse persbureau EFE.

Of zijn werkgever Geox volgend jaar deel mag nemen aan de Tour is nog maar de vraag. De ploeg van de Italiaanse schoenenfabrikant heeft een ProTeam-licentie aangevraagd om startrecht te verkrijgen voor alle grote ronden. Mocht de UCI de ploeg geen licentie verstrekken, is het net als dit jaar afhankelijk van wildcards. Geox ontbrak dit jaar daarom in de Tour de France.

RIDE Magazine
RIDE Magazine