Juan Antonio Flecha: “Dit was een van mijn beste seizoenen”
dinsdag 8 oktober 2013 om 18:50

Juan Antonio Flecha: “Dit was een van mijn beste seizoenen”

Juan Antonio Flecha

foto: Sirotti

Juan Antonio Flecha hangt later deze maand zijn fiets definitief aan de wilgen. De Spanjaard besloot om na het stoppen van Vacansoleil-DCM niet meer op zoek te gaan naar een nieuwe ploeg. De Ronde van Peking wordt zijn laatste koers. Hij kijkt met een goed gevoel terug op 14 seizoenen als profrenner.

De 36-jarige Flecha is tevreden over zijn laatste jaar als beroepsrenner. “Ik heb kunnen koersen zoals ik wou in de wedstrijden die me liggen. Ondanks dat ik geen grote overwinning boekte was ik zeer constant en ik denk dat dit dan ook een van mijn beste seizoenen was”, stelt hij op de site van zijn werkgever.

De Spanjaard gaat zich nu beraden over zijn toekomst. Hij denkt dat deze in de wielersport zal liggen. “Ik hou van deze sport en neem afscheid met een grote glimlach. Ik weet zeker dat wielrennen een groot onderdeel van mijn toekomstige leven blijft,” kondigt hij aan.

RIDE Magazine