Jan Boven: “Beetje teleurgesteld met een vierde plaats” (video)

foto: WielerFlits
Belkin Pro Cycling liet zich vandaag in Parijs-Roubaix veelvuldig aan kop van de wedstrijd zien. Op de wielerbaan van Roubaix bleek een vierde plaats voor Sep Vanmarcke het maximaal haalbare. Ploegleider Jan Boven had op meer gehoopt.
“We gingen voor het hoogste, dus zijn we met een vierde plaats een beetje
teleurgesteld,” vertelt hij na afloop voor de camera van WielerFlits. “We hebben met een hele ploeg geknokt en ons laten zien. Daar kunnen we ons aan vasthouden. We hebben een super voorjaar gereden, maar zonder die ene uitschieter.”
Boven kijkt met een goed gevoel terug op de voorbije wedstrijden. “We hebben een heel sterk voorjaar gereden. Vanaf Omloop Het Nieuwsblad hebben we in elke koers voor het podium gereden. Nu geven we de sleutel door aan de mannen die in de Waalse klassiekers gaan strijden.”
Bekijk ook de volgende video’s:
Bram Tankink: “Heb heel even aan de overwinning gedacht”
Koen de Kort: “Ontzettend gefrustreerd”
Marc Reef: “Groot succes voor Team Giant-Shimano”
Bert De Backer: “We konden deze koers winnen”
Tom Steels: “Dit is voor ons geen verrassing” (video)