Hushovd: “Gilbert en ik hebben verschillende doelen”
dinsdag 22 november 2011 om 17:32

Hushovd: “Gilbert en ik hebben verschillende doelen”

foto: Sirotti

Thor Hushovd ziet het niet als een probleem dat hij volgend jaar met Philippe Gilbert in dezelfde ploeg rijdt. De oud-wereldkampioen verhuist van Garmin naar BMC, terwijl Gilbert de overstap maakt van Omega Pharma-Lotto. Het feit dat de Waalse veelwinnaar nu voor dezelfde ploeg rijdt, ziet de Noor niet als een probleem. “We hebben allebei verschillende doelen,” vertelde Hushovd tegen het Belgische l’Avenir.

“We hebben een team dat kan winnen op elk terrein, zowel de klassiekers als de grote rondes. Ik denk dat dit geen probleem zal zijn. We weten bijvoorbeeld allemaal dat Philippe Gilbert Milaan-San Remo kan winnen door een aanval op de Poggio. Als dat niet lukt, kan ik het nog proberen in de sprint. Ik denk dat Gilbert ook in staat is om de Ronde van Vlaanderen te winnen en ik zal er zijn om hem daarbij te helpen.”

Parijs-Roubaix blijft zijn grote doel. “Ik denk dat ik daar kan winnen. Als Johan Vansummeren niet op kop had gereden, had het dit jaar al gekund. Volgend seizoen heb ik de hele ploeg achter mij staan, maar dat betekent niet automatisch dat ik zal winnen.”

Lees ook:
Hushovd richt zich op Milaan-San Remo en Parijs-Roubaix

RIDE Magazine
RIDE Magazine