HTC-Highroad met Cavendish en Martin naar Vuelta

‘Cav’ wil na ritzeges in Giro en Tour ook in de Vuelta met champagne spuiten (foto: Sirotti)
HTC-Highroad heeft als één van de allerlaatste deelnemende ploegen zijn selectie bekendgemaakt voor de Ronde van Spanje, die zaterdag start. Met spurters als Mark Cavendish en ook nog Matthew Goss en John Degenkolb lijken een aantal etappezeges een zekerheid. Ook tijdritspecialist Tony Martin en klimmer Kanstantsin Sivtsov maken deel uit van het negental.
Voor HTC-Highroad wordt de Vuelta 2011 de laatste grote ronde in zijn geschiedenis. De Amerikaanse formatie, opvolger van Deutsche Telekom en T-Mobile en meer recent Team Columbia, houdt na dit seizoen op te bestaan.
Selectie HTC-Highroad voor de Ronde van Spanje (20/08 – 11/09)
Mark Cavendish (GBr), Michael Albasini (Zwi), Matthew Goss, Leigh Howard (Aus), John Degenkolb, Bert Grabsch, Tony Martin (Dui), Kanstantsin Sivtsov (WRu) en Martin Velits (Svk).