Het ultieme cadeau voor Vaderdag: bestel nu de RIDE Zomergids over de Tour de France!
donderdag 12 juni 2025 om 09:00

Het ultieme cadeau voor Vaderdag: bestel nu de RIDE Zomergids over de Tour de France!

De nieuwe RIDE Magazine Zomergids is hét perfecte cadeau voor Vaderdag! Op 15 juni is het in Nederland tijd voor Vaderdag en worden veel ouders in het zonnetje gezet. Zoek jij nog een geschikt cadeau? Denk dan aan onze knalgele Tourspecial! Hij is niet te missen en als je hem nu online bestelt, dan is hij op tijd binnen voor Vaderdag.

Er staan interviews in het nieuwe Zomernummer met Tadej Pogačar, Joop Zoetemelk en Demi Vollering en er is een special over de ‘gele dag’ van Mathieu van der Poel op Mûr-de-Bretagne. Ook kan je je met onze meest complete Tour de France Gids helemaal voorbereiden op alle etappes, van Lille tot Parijs.

De RIDE Zomergids is het ideale vaderdagcadeau voor de wielerliefhebber, voor de vader die van koersen en fietsritjes op een zomeravond houdt. Het cadeau dat papa in de hoogste versnelling zet.

Als je vóór donderdag 12 juni (12.00 uur) de RIDE Zomergids online bestelt in onze webshop, dan heb je het magazine voor Vaderdag op 15 juni in huis. Dat geldt alleen voor adressen in Nederland. We zijn altijd afhankelijk van de postbezorging, maar we stellen alles in het werk voor een tijdige levering.

Als je RIDE Magazine bestelt na de genoemde Vaderdag-deadline, ontvang je het magazine op een later moment.


In België wordt Vaderdag namelijk een weekend eerder gevierd, op zondag 8 juni. Als je nu de nieuwe RIDE Zomergids bestelt, dan heb je hem ruim op tijd binnen voor de Tour de France. In het magazine staat alles over de aankomende Ronde van Frankrijk voor mannen én vrouwen, met alles over de etappes, de regio’s waar de Tour doorheen trekt en de concurrenten van Remco Evenepoel en Lotte Kopecky.

Of geef een abonnement + gratis welkomstcadeau!

Weet je zeker dat één magazine over wielrennen niet genoeg is? Bekijk dan de opties voor een jaarabonnement op RIDE MagazineJe profiteert meteen van onze abonnee-actie, want een RIDE-abonnement van 4 nummers kost slechts 40 euro.

Naast de 4 magazines (verspreid over het komende jaar) mag je ook nog een gratis welkomstcadeau kiezen bij het abonnement. De keuze is reuze, want je kan kiezen uit het wielerboek van Tadej PogačarJulian Alaphilippe of Mart Smeets (De Tour van ’56) of een casual sokkenset van Le Patron. Voor de fanatieke fietser, kan je kiezen voor een set binnenbanden voor de gravel- of de racefiets.

Een andere optie is een abonnement met 5 nummers voor de prijs van 4. Je krijgt dan zo snel mogelijk de Zomergids opgestuurd en daarna gaat het jaarabonnement van 4 nummers in.

RIDE Magazine
RIDE Magazine