Hans Dekkers boekt weer eens een overwinning
Voor Hans Dekkers begon het seizoen goed met verschillende top-10 klasseringen in de massasprints in Qatar. Daarna was het lang stil rond de Garmin-renner, die nu toch weer een overwinning te pakken heeft: het Richton Park Criterium in de Verenigde Staten.
De 28-jarige Dekkers versloeg de Zuid-Afrikaan Christoff van Heerden (Team MTN) en de Amerikaan Spencer Beamer (Team Mountain Khakis). Dekkers rijdt samen met zijn ploegmaat Ricardo van der Velden deze weken een aantal Amerikaanse criteriums, waarin ze ook al wat top tien-plaatsen behaald hebben. In het klassement over alle wedstrijden staat Dekkers nu tweede, meldt Wieler Magazine.
“Vandaag was het koersen op een heel snel rondje van bijna één kilometer ten zuiden van Chicago”, vertelt Dekkers. “Direct uit het vertrek ging Ricardo, maar die lieten ze niet gaan. In de 3e ronde ben ikzelf aangegaan en ik reed met 2 anderen weg. Toen we op het punt stonden het peloton te dubbelen, werden we stilgezet en moesten we na een minuut of 10 opnieuw starten. Direct daarna zijn we weer volle bak gegaan om het peloton zo snel mogelijk in te halen, zodat we de koers daarna onder controle hadden.”