Groenewegen verliest leiderstrui door twintig seconden tijdstraf
foto: LaPresse
donderdag 8 februari 2018 om 12:38

Groenewegen verliest leiderstrui door twintig seconden tijdstraf

Dylan Groenewegen beleefde niet zijn beste dag uit zijn carrière. De sprinter van LottoNL-Jumbo kon zich in de derde etappe van de Dubai Tour niet mengen in de eindsprint. Tot overmaat van ramp verliest hij door een tijdstraf van twintig seconden ook de blauwe leiderstrui.

De Nederlander krijgt de straf voor het te lang stayeren achter de volgwagen, nadat hij kreeg af te rekenen met mechanische pech. Door de tijdstraf van Groenewegen mag Elia Viviani zich nu de nieuwe leider noemen.

[poll id=”721″]

RIDE Magazine
54 Reacties
08-02-2018 22:05
Marginaal stayeren , dus van volgwagen naar volgwagen huppen , na pech moet gewoon kunnen evenals een aantal seconden een portiertje grijpen maar als je het overdrijft en erop staat krijg je natuurlijk straf. Voor een leiderstrui is dat dus idd een handicap ja.

Trouwens nog even een excuus van mij richting de bowlingbal want er zal wel degelijk iets niet helemaal lekker met de fiets gaan als hij er vandaag wederom gedoe mee heeft.
09-02-2018 00:38
Slipstreamen is slipstreamen achter welke wagen en hoe dan ook. Feit is daarnaast dat een toevallige aanwezigheid van een official wel of geen straf betekent.
Die technische malheur had Groenewegen misschien ook eerder kunnen ontdekken door vooraf even stevig te testen?
09-02-2018 08:16
Niet echt professioneel richting sponsors dat hij de gebrekkige fiets zo mooi onder de aandacht brengt.
09-02-2018 10:19
Maar wel sappig en eerlijk, beter dus.

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine