Giro 2025: Paul Magnier en Milan Fretin stappen na rustdag niet meer op de fiets
Foto: Cor Vos
maandag 26 mei 2025 om 09:32

Giro 2025: Paul Magnier en Milan Fretin stappen na rustdag niet meer op de fiets

Vanwege de zware slotweek, zullen verschillende sprinters het einde van de Giro niet halen. Twee snelle mannen keren alleszins op de rustdag al naar huis, het gaat om Paul Magnier (Soudal Quick-Step) en Milan Fretin (Cofidis).

De opgave van de snelle man van Soudal Quick-Step zat er al aan te komen, zo stelde zijn voormalige ploegbaas Patrick Lefevere. “In de laatste week zit nog één sprintkans en op de slotdag in Rome zijn de snelle mannen ook aan zet, maar dat zal Paul niet meer meemaken. In principe stapt hij maandag op de rustdag uit de koers. Twee weken zijn op dit moment in zijn carrière meer dan genoeg.”

Magnier kwam in de Giro d’Italia geen enkele keer in de buurt van een etappezege, maar kon met een derde, zevende en achtste plaats wel enkele goede klasseringen voorleggen. Hij gaat zich nu voorbereiden op het Frans kampioenschap.

Ook Milan Fretin stapt uit de wedstrijd. De Cofidis-sprinter kwam in de zesde etappe naar Napels nog dichter bij de ritzege dan Magnier, met een knappe tweede plaats na Kaden Groves. Hij sleepte later ook nog een zesde plaats uit de brand.

Uitvallers

Etappe:
RIDE Magazine