Gilbert slaat Ronde van Vlaanderen over
donderdag 28 maart 2013 om 17:18

Gilbert slaat Ronde van Vlaanderen over

Philippe Gilbert

foto: Marcel Koch

Philippe Gilbert staat zondag niet aan de start van de Ronde van Vlaanderen. De regerend wereldkampioen wil zich volledig richten op de Ardennenklassiekers. “Met mijn huidige conditie kan ik niet succesvol zijn in de Ronde,” vertelde hij aan Sporza.

Ook ploegmaat Taylor Phinney kan van de deelnemerslijst geschrapt worden. De Amerikaan heeft last van een knieblessure. Zijn hoofddeel blijft Parijs-Roubaix. “Ik zal de volgende dagen thuis in Italië zijn en recupereren. Ik zou kunnen doorbijten, maar dan zou ik voorzichtig moeten koersen en dat is niet ideaal voor het team. Als ik nu rust, ben ik zeker dat ik goed zal zijn in Parijs-Roubaix.”

Gilbert start maandag in de Ronde van het Baskenland. Thor Hushovd en Greg Van Avermaet starten bij BMC zondag als kopman.

Selectie BMC
Marcus Burghardt, Adam Blythe, Thor Hushovd, Daniel Oss, Klaas Lodewyck, Manuel Quinziato, Michael Schar en Greg Van Avermaet

RIDE Magazine
RIDE Magazine