Gebroeders Velits vertrekken naar Team Columbia
Team Columbia blijft zich maar roeren op de transfermarkt. De Amerikaanse ploeg heeft al flink wat jonge talenten aangetrokken en daar komen nu Martin en Peter Velits bij, zo meldt Cyclingnews. Zij hadden een interview met de manager van Milram, Gerrie van Gerwen.
In dat interview laat de Nederlander weten dat Milram in ieder geval in 2010 nog in het peloton te zien zal zijn. Maar daar zit juist ook het probleem voor Van Gerwen. De sponsor heeft tot nu toe alleen gezegd dat ze ook in 2010 willen sponsoren, hij kan zijn renners daardoor slechts één-jarige contracten aan bieden. Dat was ook de reden voor Martin en Peter Velits om naar Team Columbia te gaan, zo gaf Van Gerwen aan.
De Amerikaanse ploeg heeft nu voor aankomend seizoen al vijf versterkingen. Naast de gebroeders Velits komen ook Tejay van Garderen, Jan Ghyselinck en Patrick Gretsch het team versterken. Jan Bakelants en Rasmus Guldhammer zouden ook naar het team gaan, maar dat is nog niet officieel bevestigd.