Garate wil terug bij Belkin onder oud contract
maandag 24 maart 2014 om 18:16

Garate wil terug bij Belkin onder oud contract

garate

foto: Sirotti

Juan Manuel Garate wil onder de voorwaarden uit zijn oude contract terugkeren bij Belkin. Dat werd vandaag bekend in een kort geding dat de Spanjaard heeft aangespannen tegen zijn oude werkgever.

“Volgens de regelgeving in de wieler-cao moet het oude contract schriftelijk worden beëindigd en dat is niet gebeurd. Naar onze mening is het oude contract daarom nog rechtsgeldig”, zegt Wil van Megen, advocaat van Garate. “De voorwaarden in dit contract zijn ook beduidend beter dan wat Belkin in de nieuwe verbintenis heeft voorgelegd. Garate zou desnoods wel onder de nieuwe voorwaarden willen fietsen, maar dan heeft hij wel recht op een extra vergoeding.”

Belkin heeft de Garate op non-actief gesteld, omdat hij zijn nieuwe verbintenis weigert te ondertekenen. Over twee weken doet de rechter uitspraak. Tot die tijd wil Belkin niet op de zaak ingaan. “We wachten de komende twee weken af”, zegt een raadsman.

Lees ook:
Garate spant kort geding aan tegen Belkin
Garate voelt zich niet welkom en weigert Belkin-contract

RIDE Magazine
RIDE Magazine