Fränk Schleck keert vol vertrouwen terug uit Limburg

foto: Sirotti
Fränk Schleck is tevreden over zijn optreden in de Amstel Gold Race. De oud-winnaar kon op de Cauberg niet meestrijden om de overwinning, maar heeft desondanks een goed gevoel aan zijn deelname aan de Limburgse heuvelklassieker over gehouden. “Ik denk dat ik één van de sterkste renners in koers was,” vertelde hij tegen Cyclingnews.
Schleck eindigde in Valkenburg net buiten de top tien op een twaalfde plaats. “Ik zat in een slechte positie voor de Eyserbosweg, maar daar bleef het rustig,” kijkt hij terug. “Ik zat daarom in de grote groep achteraan. Ik voelde me goed, mijn benen voelden goed aan. In de sprint had ik een beetje kramp, waardoor de punch die ik nodig had ontbrak. Maar het was goed voor mijn vertrouwen en ik denk dat dat ik één van de sterkste renners in koers was.”
Ook bij zijn jongere broer Andy begint de vorm te komen. “Hij heeft de hele dag gereden om mij te beschermen. Dat deed hij erg goed. Zijn vorm wordt steeds beter.”
Woensdag staan de Schleck broers aan de start van de Waalse Pijl. Zondag rijden zij vervolgens Luik-Bastenaken-Luik.