woensdag 6 september 2017 om 22:00
Filemon on Tour: Russisch raadsel Zakarin
Een van de grootste concurrenten van Wilco Kelderman voor een plek op het podium is Ilnur Zakarin. Filemon probeert een praatje aan te knopen met de mysterieuze Rus.
Blijft toch een mooie strijder om te zien. Wilco had hem op de Siërra Nevada op verdere achterstand kunnen zetten.
Mooi om te zien dat zowel ploegleiding als Wilco zelf aangeven dat het nog ontbreekt aan zelfvertrouwen bij Wilco. Deze Vuelta gaat hem daar bij helpen. Een keer juichend over de streep komen zou ook weleens lekker zijn.
@RaketVuist
Geef een reden voor Zakarin om Engels te praten. Of voor die Spanjaarden in Spaanse ploegen.
Hij rijdt bij een van oorsprong Russische ploeg waarbij de voertaal Russisch/Italiaans is.
Komt uit een land waarbij Engels niet echt belangrijk is.
En die Spanjaarden is precies hetzelfde verhaal. Als ze moeten leren ze het wel. Kijk naar Nieve en Landa bijvoorbeeld maar ook Lobato.
Als je Zakarin graag Engels hoort praten misschien neemt Sky hem wel een keer op in hun trein.
Overigens is Zakarin druk bezig met Engels leren, dus zal een interview in de toekomst misschien wat makkelijker worden.
Verder allebei, Ilnur en Kelderman buitengewoon sympathieke mensen. Gun ze allebei het podium.
Hopen dan dat er snel een paar Finse en Hongaarse toppers doorbreken zonder het minste talent voor vreemde talen. Boeiende tijden voor de wielerjournalistiek gegarandeerd!