Ex-winnares Anna van der Breggen stapt uit Amstel Gold Race, Demi Vollering valt zonder erg
Foto: Cor Vos
zondag 20 april 2025 om 13:04

Ex-winnares Anna van der Breggen stapt uit Amstel Gold Race, Demi Vollering valt zonder erg

Anna van der Breggen heeft haar eerste Amstel Gold Race sinds 2021 niet succesvol kunnen afronden. De winnares van 2017 moest met 55 kilometer koers te gaan uit de wedstrijd stappen.

Van der Breggen miste eerder in de koers al een keer de eerste groep bij een split op de Cauberg, maar kon opnieuw komen aansluiten. De reden waarom ze uit de koers is gestapt, is nog niet bekend.

Eerder in de wedstrijd kwam topfavoriete Demi Vollering al even ten val. De renster van FDJ-SUEZ kon wel meteen haar weg vervolgen en zit gewoon weer in de grote groep.

Lotte Kopecky en Lorena Wiebes moeten door het uitvallen van Van der Breggen voort met een ploegmaat minder.


(Advertorial)

Demi Vollering en Polestar bundelen de krachten. Als topsporter staat Demi voor focus, balans en duurzame prestaties, net als Polestar. Samen laten ze zien dat performance en verantwoordelijkheid perfect samenkomen. Schrijf je in en ontvang persoonlijke berichten van Demi en een tot nu toe onverteld verhaal. Over haar weg naar de top, haar keuzes buiten de koers en haar visie op vooruitgang die verder gaat dan snelheid alleen. Ook deelt ze waarom de Polestar 3 haar inspireert in vorm, functie en filosofie.
RIDE Magazine
1 Reacties
20-04-2025 18:05
Op de NOS site stond dat ze ziek was.

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine