Euskaltel behoudt twee man en laat Bru gaan
Iñaki Isasi en Javier Aramendía mogen ook komend seizoen in de Euskaltel-kleuren rijden. Voor Aramendía ligt zelfs een tweejarig contract klaar. Een andere renner van het Baskische team hoeft zich komend seizoen niet te melden. Voor Jon Bru zit zijn dienstverband bij Euskaltel erop.
Isasi is ondertussen 31 jaar en in tegenstelling tot veel ploeggenoten geen klimmer maar een matige tot redelijke sprinter. Dat hij nog een jaar blijft is opvallend aangezien hij geen zege wist te boeken in 2008. Ploegmakker Aramendía heeft de toekomst nog voor zich, de aanvaller is pas 21 jaar en reed dit jaar voor het eerst bij Euskaltel.
Bru heeft niet veel hoop meer voor zijn wielercarrière. “De echte wielermicroben zijn verdwenen. Ik zou ze graag opnieuw willen ontdekken, maar dat wordt zeer moeilijk. Als ik tegen begin november geen werkgever heb, sluit ik dit hoofdstuk af”, aldus Bru in de Spaanse krant Diario de Noticias.