dinsdag 21 september 2010 om 12:08
‘Enrico Rossi is spil van dopingnetwerk’
Volgens La Gazzetta dello Sport is Enrico Rossi gearresteerd voor het verspreiden van dopingproducten. Het zou gaan om een netwerk van 35 mensen, waarvan zes professionele wielrenners.
Het hof van Perugia zou ook een sportjournalist, een apotheker en een verpleegkundige verdenken van illegale handel in verboden middelen. Naast deze burgers zouden ook twee amateurwielrenners en dus Enrico Rossi, coureur van Ceramica Flaminia, zijn gearresteerd.
Deze ochtend viel de politie in verschillende steden de huizen van verdachten binnen. Bij Rossi, de broer van Riccardo Ricco’s ex Vania Rossi die dit jaar ook op doping werd betrapt, zou een illegale tent voor het simuleren van een hoogtestage zijn gevonden.