Demi Vollering zal niet gerust zijn op ‘hype train’ Sarah Gigante op Col de la Madeleine
foto: Cor Vos
zaterdag 2 augustus 2025 om 10:25

Demi Vollering zal niet gerust zijn op ‘hype train’ Sarah Gigante op Col de la Madeleine

Podcast Opnieuw won Maeva Squiban in de Tour de France Femmes. Maar een copy paste van een dag eerder werd de rit naar Chambery allerminst. Kim Le Court moest namelijk lossen, maar uiteindelijk behield ze de leiderstrui toch. Op de persconferentie schoof ze ploeggenote Sarah Gigante voor het eerst naar voren. Krijgen we een tweestrijd tussen Sarah Gigante en Demi Vollering? Je hoort het in de WielerFlits Update met Julian Dubbeld en Nick Doup.

“Jullie weten niet wat jullie mee gaan maken”, waarschuwde Le Court na de persconferentie van vrijdag. Daarmee voedde ze alleen maar het vermoeden van alles en iedereen dat we op de Col de Madeleine een tweestrijd tussen Vollering en Gigante te zien gaan krijgen. Al moet gezegd worden: ook Gigante heeft niet de perfecte aanloop deze Tour gehad. Net als Vollering begint de Australische licht gehavend aan de koninginnenrit in de Tour de France Femmes.

RIDE Magazine
2 Reacties
02-08-2025 06:54
We gaan het zien. De laatste rit kent nog vier afdalingen dus mocht Gigante geel pakken...
02-08-2025 12:08
Als Vollering zich top voelt zal ze niet echt bang zijn voor Gigante. Als ze haar al niet kan verslaan op de Madeleine dan volgt zondag nog een rit die Gigante minder ligt en waar ze geïsoleerd kan worden.Z9nder een ploeggenote om haar hand vast te houden en met een eventuele gele trui wordt het een heel ander verhaal voor Gigante

Reacties zijn gesloten.