Demi Vollering zal niet gerust zijn op ‘hype train’ Sarah Gigante op Col de la Madeleine
Podcast Opnieuw won Maeva Squiban in de Tour de France Femmes. Maar een copy paste van een dag eerder werd de rit naar Chambery allerminst. Kim Le Court moest namelijk lossen, maar uiteindelijk behield ze de leiderstrui toch. Op de persconferentie schoof ze ploeggenote Sarah Gigante voor het eerst naar voren. Krijgen we een tweestrijd tussen Sarah Gigante en Demi Vollering? Je hoort het in de WielerFlits Update met Julian Dubbeld en Nick Doup.
“Jullie weten niet wat jullie mee gaan maken”, waarschuwde Le Court na de persconferentie van vrijdag. Daarmee voedde ze alleen maar het vermoeden van alles en iedereen dat we op de Col de Madeleine een tweestrijd tussen Vollering en Gigante te zien gaan krijgen. Al moet gezegd worden: ook Gigante heeft niet de perfecte aanloop deze Tour gehad. Net als Vollering begint de Australische licht gehavend aan de koninginnenrit in de Tour de France Femmes.
Tussen Gigante en Vollering, en zelfs daarvoor nog, staan nog een heel aantal rensters in het algemeen klassement. Rond enkelen staan nog vraagtekens, rond enkelen hangt het vermoeden dat ze op de Col de la Madeleine gaan lossen. We bespreken alle klassementsrensters én wie we denken dat zaterdag het geel mag aantrekken in de nieuwste WielerFlits Update.
Reacties zijn gesloten.