‘De kans is groot dat de opvolger van Carapaz uit de Lage Landen komt’
donderdag 1 augustus 2024 om 00:00

‘De kans is groot dat de opvolger van Carapaz uit de Lage Landen komt’

Eens in de vier jaar staat er voor wielrenners een unieke prijs op het programma. Olympisch goud wordt immers niet ieder jaar verdeeld. Wie treedt in de voetsporen van Richard Carapaz, die in Tokio het goud veroverde? De kans is groot dat de winnaar van Olympisch goud bij de mannen uit Nederland of België komt.

Topfavoriet voor het goud in Parijs is Mathieu van der Poel. De wereldkampioen van Glasgow vindt in Parijs een parcours dat aansluit op zijn capaciteiten. Ook Unibet schat hem de meeste winstkansen toe en heeft zelfs een unieke actie voor nieuwe spelers.Wanneer jij een euro inzet op Mathieu van der Poel, dan krijg je jouw inzet maar liefst vijftig keer uitgekeerd.

De voornaamste concurrenten komen uit België. Zo wordt Olympisch kampioen tegen de klok Remco Evenepoel gezien als een goede kanshebber. Wanneer hij erin slaagt om ook in de wegwedstrijd het goud te pakken, dan kan je 6,5 keer jouw inzet tegemoet zien. Bij een medaille (ongeacht elke kleur), krijg je al 2,5 keer jouw inzet uitgekeerd.

Ook Wout van Aert staat te boek als kanshebber. Bij goud voor Van Aert wordt zeven keer de inzet uitgekeerd. Een plek bij de beste drie levert nog altijd 2,5 keer de inzet op terwijl je bij een plek bij de beste tien nog je ook nog altijd geld op kan leveren.

Benieuwd wie er nog meer kans maken bij de heren? Check dan de site van Unibet


Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

RIDE Magazine
RIDE Magazine