Giro 2025: Daar is de eerste selectie! Arensman en Bernal kennen hun knechten bij INEOS Grenadiers
Thymen Arensman gaat binnenkort als een van de schaduwfavorieten naar de Giro d’Italia, en zal daarbij stevig ondersteund worden. De Nederlander, die indruk maakte in de meest recente Tour of the Alps, deelt het kopmanschap met ex-winnaar Egan Bernal.
Bernal en Arensman krijgen voornamelijk klimmerstypes rondom zich. De afscheidnemende Jonathan Castroviejo en Australiër Lucas Hamilton zijn wellicht de sterkste klimmers van het achttal. Kim Heiduk, Brandon Rivera en Ben Turner zijn multi-inzetbaar.
Joshua Tarling kan misschien wel de belangrijkste rol spelen. Niet alleen door de tijdritten naar zijn hand te zetten, maar ook bergop heeft hij soms uitzonderlijke dagen waarin veel mogelijk is als knecht.
Arensman liet zich eerder al enthousiast uit over de samenwerking met Bernal: “We zijn twee totaal verschillende type renners. Ik ben meer een steady klimmer, als ik het zo mag zeggen, met een goede tijdrit en iemand die graag een strak tempo aanhoudt op beklimmingen. Egan is een pure klimmer, dus we kunnen twee troeven uitspelen op die manier.”
Checking in for the 108th #GirodItalia 🩷
Meet our lineup for the first Grand Tour of 2025 🤝
🔜🇦🇱🇮🇹 pic.twitter.com/bZB37opCoT
— INEOS Grenadiers (@INEOSGrenadiers) May 2, 2025
Selectie Ineos Grenadiers in Giro d'Italia 2025

Als er één team is waar ze zich volledig moeten heruitvinden, dan is het Ineos wel.
Dat belooft dus veel goeds. Top 5 !
Hopelijk kan hij nog een mooi resultaat rijden wst hem moed en vertrouwen geeft.
Go Thymen!
Redelijke selectie maar verwacht dat het al snel zo is dat de een voor de ander moet werken.