Casper van Uden probeerde Kooij te verrassen: “Maar hij keek net opzij toen ik kwam”
Casper van Uden hield Olav Kooij op dag vier van de Giro d’Italia nog van de ritzege, maar in de straten van Viadana waren de rollen omgekeerd. Van Uden strandde op de dichtste ereplaats, maar kon daar wel mee leven.
“Ik ging misschien een beetje te vroeg aan, maar je gaat beter te vroeg dan te laat aan”, aldus de sprinter van Picnic PostNL bij Eurosport. “Ik denk dat ik een prima sprint heb gereden. Daar kan ik voor nu tevreden mee zijn.”
Wat was de tactiek van de snelle man? “Ik liet een klein gaatje na de bocht, daarna wilde ik er met snelheid weer naar toe en er overheen klappen. Maar Olav keek net opzij toen ik kwam, en hij ging ook vol aan. Zo was de verrassing een beetje weg. Maar het was wel gewoon een goede sprint.”
Aan zijn positionering lag het volgens Van Uden in ieder geval niet. “Het was behoorlijk chaotisch, iedereen wilde voorin zitten. Volgens mij deden we het prima en de ploegmaats hebben me in een goede positie afgezet. Daar moeten we tevreden mee zijn.”
Reacties zijn gesloten.