“Camera’s in ploegleiderswagen geslaagd experiment”
maandag 4 april 2011 om 10:11

“Camera’s in ploegleiderswagen geslaagd experiment”

De Belgische televisiezender Sporza ervaart het experiment met camera’s in de ploegleiderswagen tijdens de Ronde van Vlaanderen als geslaagd. Dat vertelde Pieter De Windt (chef-sport televisie) tegen Het Nieuwsblad.

“Het gaf zeker een meerwaarde. Al moet ik toegeven dat we ook geluk hebben gehad. We hadden enkel camera’s bij Quick Step, Omega Pharma-Lotto, Garmin-Cervélo en Saxo Bank. Dat draaide goed uit. Voor hetzelfde geld won Cancellara en hadden we die beelden van de juichende ploegleider in de auto niet.”

Toch zijn er ook nog verbeterpunten. “Misschien kon de geluidskwaliteit inderdaad nog beter. Ik kan me voorstellen dat het in cafés misschien moeilijk te verstaan was. Of het voor herhaling vatbaar is, moeten we nog bekijken.”

RIDE Magazine
RIDE Magazine