Bruyneel verrast door niveau Armstrong
Lance Armstrong is in Californië als zevende geëindigd en de Amerikaan is tevreden met die plek. “Als ik deze 22e februari vergelijk met die van de voorbije jaren, dan sta ik er heel goed voor.” zo sprak de Amerikaan. Johan Bruyneel is wat voorzichtiger en weet niet of Armstrong ooit nog zijn topniveau zal halen.
“We zullen pas na de Giro meer weten over zijn Tourkansen,” zegt Bruyneel. “Er zijn nog een boel vraagtekens, Lance moet onder meer zijn klim- en tijdritcapaciteiten opnieuw ontdekken. Hij heeft daarnaast ook nog de tijd nodig om aan een aantal kleine zaken te wennen. Ik ben wel verrast dat hij hier in Californië al zo goed is. Dat had ik niet verwacht. Hij is in ieder geval goed op weg om zijn oude topniveau weer te halen.”
Lance Armstong is zelf wat optimistischer “Het ging wel redelijk goed, alleen spijtig van die tijdrit. Daar kwam ik niet goed voor de dag en ik zal nog moeten werken aan die tijdrit. Wil je de Tour winnen, moet je sterk en licht zijn, de kracht is wel in orde, maar er kunnen wel wat kilo’s af. De Giro zal me daarbij helpen, als ik me goed voel ga ik voor het podium.”