Boels-Dolmans rijdt Amstel Gold Race in het roze voor strijd tegen borstkanker
Waar de rensters van Boels-Dolmans normaliter in een oranje tenue hun wedstrijden rijden zal dat komende zondag tijdens de Amstel Gold Race eenmalig niet het geval zijn. Boels-Dolmans rijdt de Nederlandse Women’s WorldTour-wedstrijd namelijk in een speciaal roze tricot om aandacht te vragen voor de strijd tegen borstkanker.
De UCI heeft ook voor Anna van der Breggen en Chantal Blaak een uitzondering gemaakt; de twee laatste winnaressen van de Amstel Gold Race voor vrouwen mogen respectievelijk de regenboogtrui en het rood-wit-blauw in de kast laten om ook in het roze tenue aan de start van de Limburgse vrouwenkoers te verschijnen.Veiling
Verder zal de ploeg de Amstel Gold Race op roze fietsen betwisten. Op deze fietsen wordt slechts één keer gereden, want na de wedstrijd worden de fietsen per opbod verkocht. Daarnaast veilt de succesformatie van Danny Stam onder meer de tijdens de Amstel Gold Race gedragen shirts, een helm en een bril.
De opbrengsten komen ten goede aan Pink Ribbon, een organisatie die wetenschappelijk onderzoek en projecten op het gebied van de behandeling, nazorg en langetermijneffecten van borstkanker ondersteunt.
The Boels-Dolmans Cycling Team joins the fight against breast cancer by supporting @pinkribbon_NL
Check our site for more info: https://t.co/jIaxqrm69w
‼️For the AUCTION of unique gear check: https://t.co/LDCB56oDAf
‼️For a DONATION to PINK RIBBON see: https://t.co/nJcvyjynE1 pic.twitter.com/PYqlnhvPTO— Boels-Dolmans (@boelsdolmansct) 16 april 2019
Reacties zijn gesloten.