Blessure houdt Iserbyt aan de kant, Stuurfoutje nekt Cant
Wielerflits Kort In de rubriek WielerFlits Kort bundelt WielerFlits al het nieuws dat de site nog niet gehaald heeft. Vandaag onder meer over de blessure van Eli Iserbyt en het stuurfoutje van Sanne Cant.
Blessure houdt Eli Iserbyt aan de kant in Tábor
Eli Iserbyt moest vandaag de Wereldbeker-veldrit in het Tsjechische Tábor noodgedwongen aan zich voorbij laten gaan. De wereldkampioen bij de beloften heeft een blessure aan zijn zitvlak en is bovendien ziekjes, meldde zijn ploeg Marlux-Bingoal op haar social media. Ook moet Iserbyt morgen passen voor de Kwadro Flandriencross in Hamme.
Europees kampioen Tom Pidcock won de cross in Tábor en nam door de afwezigheid van Iserbyt de leiding over in het klassement om de Wereldbeker.
🤕 U23 wereldbekerleider en wereldkampioen @IserbytEli is niet gestart in de wereldbekermanche van Tabor. Hij sukkelt sinds deze week met een zitvlakblessure en kon deze morgen slechts één rondje verkennen. Bovendien is Eli ziekjes. Eli past ook voor Hamme.#WBTabor #DVVHamme pic.twitter.com/aEI6n38uCc
— Marlux-Bingoal (@MAR_BG_CT) 17 november 2018
Stuurfoutje nekt Sanne Cant in Tábor
Sanne Cant kwam in de Wereldbeker-cross in Tábor sterk voor de dag. Meerdere malen zette de wereldkampioene druk, maar loskomen lukte haar echter niet. In de slotronde kreeg de Belg vervolgens de deksel op de neus. Door een stuurfoutje moest zij genoegen nemen met een zesde plaats. “Ik voelde me echt in orde. Ik denk dat ik de wedstrijd toch redelijk onder controle had. Spijtig dat het op zo’n stom moment misloopt. Ik ga met een klotegevoel naar huis. Ik denk dat ik meer verdiende.”, vertelt ze gefrustreerd in het flashinterview na afloop.
Ik vind de onzin die Van der Haar staat uit te kramen veel erger. Die vond ook dat hij meer verdiende. Heeft geen meter op kop gereden, had dan nog alle moeite van de wereld om een gat van 10 seconden dicht te rijden op iemand die al 45 minuten alleen reed. Gaat opnieuw daar in het wiel zitten (kan hij als de besten) en wanneer hij het gat niet opnieuw toe krijgt omdat hij op technisch vlak niet mee kan (maar dat hoort er ook bij, lees ik hier wat hogerop) en dan achteraf nog komen lullen dat er meer in zat. Sja man.