‘Belkin wil sponsoring verlengen’
vrijdag 28 maart 2014 om 09:18

‘Belkin wil sponsoring verlengen’

Belkin Pro Cycling Team

foto: Sirotti

Het Amerikaanse Belkin zou van plan zijn om het sponsorcontract van de gelijknamige wielerploeg tussentijds te verlengen. Volgens De Telegraaf is het bedrijf in verregaande onderhandeling met de ploeg om het contract open te breken.

Belkin tekende vorig jaar een overeenkomst tot het einde van 2015. Omdat Rabobank nog een deel van de kosten dekt, betaalt Belkin een gereduceerd bedrag.

Gisteren werd bekend dat Sep Vanmarcke zijn verbintenis met de ploeg al verlengde tot eind 2016. CEO Chet Pipkin vertelde de ochtendkrant dat er op dit moment nog geen sprake is van een langere verbintenis. “Op dit moment is er nog geen concreet nieuws betreffende de onderhandelingen over een contractverlenging met de wielerploeg,” aldus de Amerikaan.

RIDE Magazine