‘Belgacom en Jabra grote sponsors Luxemburgs team’
maandag 15 november 2010 om 10:38

‘Belgacom en Jabra grote sponsors Luxemburgs team’

Waar Andy en Fränk Schleck het geld voor hun Luxembourg Pro Cycling Project vandaan haalden, was vooralsnog niet erg duidelijk. Eerder verklaarde Andy dat er één man met veel geld achter het nieuwe team zit, maar nu lijkt het erop dat Belgacom en Jabra twee grote sponsoren worden.

Multimiljonair Flavio Becca was tot nu toe de enige genoemde geldschieter, naast Trek en Mercedes als materiaalverstrekkers. De Luxemburgse krant Le Quotidien meldt nu dat Belgacom, een Belgische telecomgigant die onder andere namen ook in Nederland en Luxemburg actief is, en Jabra op het punt staan een contract te sluiten. Dit laatste bedrijf produceert draadloze headsets en werd, opvallend genoeg, eerder genoemd als opvolger van Saxo Bank.

De Luxemburgers hebben in december hun eerste trainingskamp in de Zwitserse Alpen. Tot dusver heeft de ploeg twintig renners bekend gemaakt. Of Fabian Cancellara deel gaat nemen is nog niet bekend.

RIDE Magazine
RIDE Magazine