Bauke Mollema: “Was een moeizame Tour”
maandag 28 juli 2014 om 12:03

Bauke Mollema: “Was een moeizame Tour”

bauke mollema

foto: Sirotti

Bauke Mollema heeft gisteren een voor hem hectische Tour de France afgesloten met een tiende plek in het algemeen klassement. De kopman van Belkin is door ‘wat hobbels op de weg’ tevreden met zijn resultaat.

Bespaard van tegenslagen is Mollema de afgelopen drie weken niet geweest. Met name darmklachten in de eerste week leidde tot mindere prestaties. “Het was een moeizame en zware Tour, met veel ups en downs”, blikt Mollema terug. “Als je kijkt dat het niet helemaal lekker liep en ik dan toch in de top tien sta, dan mag ik niet klagen.”

“Ik ben blij dat ik in de top tien ben blijven staan. Binnenkort ga ik deze Tour goed evalueren. Dit jaar heb ik dezelfde voorbereidingen gedaan als vorig jaar (toen werd Mollema zesde, red.) daar zal het niet aan hebben gelegen.”

RIDE Magazine
RIDE Magazine