dinsdag 12 oktober 2010 om 08:56
Bart Wellens denkt aan vertrek
Bart Wellens denkt aan een vertrek bij Telenet-Fidea. Dat vertelde de voormalig wereldkampioen veldrijden tegen Het Laatste Nieuws. Wellens heeft een lucratief aanbod ontvangen van het KDL Team.
Voor routinier Wellens gaan de financiën een steeds belangrijkere rol spelen. “Ik ben 32. In het verleden hechtte ik meer belang aan de omkadering en het sportieve dan aan mijn loonbriefje. Nu spelen ook centen een rol,” aldus Wellens. De Belg zit in een lastig pakket omdat teammanager Hans van Kasteren ook zijn persoonlijke manager is. “Ik wil snel beslissen, dan kan ik zonder stress rijden.”
Eerder vertrok Kevin Pauwels bij Telenet. Hij maakt de overstap naar Sunweb. Wereldkampioen Zdenek Stybar kreeg aanbiedingen van verschillende ploegen.