Bardet: “Met een tweede plaats overtref ik mijn stoutste dromen”
Foto: Sirotti
vrijdag 22 juli 2016 om 18:38

Bardet: “Met een tweede plaats overtref ik mijn stoutste dromen”

Romain Bardet is de grote winnaar van de dag in de Tour. De renner van AG2R La Mondiale zorgde niet alleen voor de eerste Franse ritzege, maar steeg ook naar een tweede plaats in het klassement. “Ik weet niet hoe ik het gedaan heb”, stelde Bardet in het flashinterview.

“Ik heb hier geen woorden voor”, vervolgt de Fransman. “Met een tweede plaats overtref ik mijn stoutste dromen.” Bardet plaatste vandaag zijn aanval in een kletsnatte afdaling. “Ik had er zelf niet aan gedacht om weg te rijden, maar Mikaël (Cherel) kwam met het idee om in de afdaling het volle pond te geven. Dat was echt een truc de fou. Vervolgens kwam het erop aan tot bij Costa te komen en zo snel mogelijk bergop te rijden.”

Bardet wist het gat naar Rui Costa snel te dichten en liet zijn Portugese metgezel op drie kilometer voor het einde achter, om vervolgens naar de overwinning te soleren.

RIDE Magazine
8 Reacties
22-07-2016 18:44
[i]edit redactie: thx, aangepast[/i]
22-07-2016 18:48
Vandaag de meest complete renner. Hij vergeet astana wel te bedanken voor het controleren van de ontsnapping.
22-07-2016 18:53
Gewoon goed gereden. Beste man in de koers en heeft slim aangevallen!
22-07-2016 19:07
Mannetje met kloten
Dat kun je van al die meerijders niet zeggen.
22-07-2016 19:52
Behalve dat hij zelf goed rijdt is zijn ploeg ook afgestemd op de Tour de France. Dat moet de Nederlanders toch te denken geven.
22-07-2016 20:16
Mooi gekoerst en eerlijk dat hij de credits aan zijn teammaat geeft.
22-07-2016 21:21
heerlijke renner. aanvallen wanneer hij kan
22-07-2016 21:55
Gelukkig dat aanvallen beloond

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine