Arthur van Dongen wordt ploegleider bij Giant-Alpecin
woensdag 26 augustus 2015 om 10:45

Arthur van Dongen wordt ploegleider bij Giant-Alpecin

Giant-Alpecin heeft Arthur van Dongen toegevoegd aan de coachingsstaf voor volgend seizoen. Hij tekent bij de WorldTour-formatie een contract voor twee seizoenen. De 47-jarige Brabander is momenteel nog werkzaam bij de  opleidingsploeg van Rabobank en de KNWU.

Van Dongen spreekt van een logische stap in zijn carrière. “Ik werk al jaren met jonge talenten en heb hen begeleid naar een hoger niveau”, zegt hij op de website van het Rabo Development Team. “Giant-Alpecin heb ik de afgelopen jaren bewonderd vanwege de innovatieve aanpak binnen de organisatie, maar ook door de individuele begeleiding van jonge renners en het nog beter maken van die renners. Dat is wat ik ook steeds heb gedaan. Ik kijk ernaar uit hetzelfde te kunnen doen op het hoogste niveau.”

Ploegmanager Iwan Spekenbrink verwacht veel van de samenwerking. “Hij zal met zijn buitengewone ervaring en organisatorische vaardigheden van grote toegevoegde waarde zijn voor onze renners en team in het algemeen.”

Grischa Niermann opvolger bij KNWU
De functie van Van Dongen bij de KNWU wordt overgenomen door Grischa Niermann. De Duitse oud-renner is vanaf 1 januari de nieuwe teammanager.

RIDE Magazine
28 Reacties
26-08-2015 23:21
[i]edit redactie: tel tot tien[/i]
27-08-2015 08:55
@xistnc
Je wordt een beetje zielig zo langzamerhand. Arthur van Dongen was niet welkom bij TLJ. Geloof dat nu maar gewoon in plaats van je in allerlei bochten te wringen om je gelijk te halen. Toegeven dat je ernaast zit is blijkbaar een probleem voor je . Het is veel gemakkelijker om mensen als MC te beledigen.
27-08-2015 09:55
[b]Slotje erop. Leden die iets inhoudelijks bij te dragen hebben over de overstap van Van Dongen naar Giant-Alpecin, mogen dat [url=http://www.wielerflits.nl/nieuws/103633/arthur-van-dongen-over-giant-alpecin-ik-heb-deze-ambitie-al-jaren-en-moest-hem-nu-pakken.html]hier[/url] doen.[/b]

Reacties zijn gesloten.

RIDE Magazine